Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty ze schowkiem

Schowek pozwala na zgromadzenie w jednym miejscu przedmiotów, które - choć nie są często używane - zawsze powinniśmy mieć pod ręką. Często pojawiają się w nim rzeczy przeznaczone do mycia i pielęgnacji mieszkania. Zwykle nie chcemy, by znajdowały się one na widoku. Schowek jest jednym z tych miejsc w domu, do których dostęp powinien być ograniczony- nikt poza domownikami nie powinien mieć do niego wstępu. W przypadku, gdy w schowku znajduje się potencjalnie niebezpieczna chemia, konieczne może okazać się nawet zawężenie zakresu osób, które mogą do niego wejść, do dorosłych lokatorów.

Możliwości, jakie daje schowek
Zastosowanie schowka może być również nieco inne, niż opisane powyżej. To świetne miejsce na przechowywanie rzeczy używanych sezonowo, na przykład nart czy sanek. Nie bez znaczenia jest położenie schowka. Jeśli znajduje się on blisko kuchni, najprawdopodobniej szybko zamieni się w spiżarnię. Gdy zaś został umieszczony przy wyjściu na ogród, będzie prawdopodobnie miejscem składowania narzędzi przeznaczonych do jego pielęgnacji lub mebli ogrodowych. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze projektu domu ze schowkiem - najważniejsze, by realizował on potrzeby domowników. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie składziku w przestrzeniach, które ze względu na swój kształt nie nadają się do wykorzystania jako użytkowy pokój. Bardzo ważne z punktu widzenia wypełniania przez schowek swojej funkcji jest również jego wyposażenie - w zorganizowaniu przestrzeni pomogą z pewnością wszelkiego roadzaju haczyki, wieszaki i metalowe kosze.

Sprawdź, jakie projekty domów ze schowkiem przygotowaliśmy dla Ciebie!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów ze schowkiem, które widnieją w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 241 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 241 projektów