Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z częścią usługową

Jest wielu samozatrudnionych, którzy swoje usługi mogą i chcą realizować we własnym domu. W takim wypadku potrzebują oni wydzielonej części budynku, która będzie służyć wyłącznie temu celowi. Powinna się w niej znaleźć nie tylko główna sala - najczęściej jakiegoś rodzaju gabinet. Koniecznie jest również zaplanowanie zaplecza, w którym można składować potrzebny do wykonywania usług sprzęt. Powierzchnia takich towarzyszących pomieszczeń może być oczywiście różna w zależności od rodzaju wykonywanej działalności.

Prowadzenie biznesu w miejscu zamieszkania - korzyści i wyzwania
Mogłoby się wydawać, że pogodzenie przestrzeni mieszkalnej i tej związanej z pracą jest trudne. Wszystko zależy jednak od jakości projektu domu z częścią usługową. Przy odpowiednim planie zapewnienie wystarczającej ilości miejsca do realizacji wszystkich potrzeb nie powinno stanowić problemu. W wielu wypadkach ważne jest oczywiście odpowiednie wyciszenie pokoi stanowiących pracownię lub gabinet. Już sam ich rozkład może mieć ogromny wpływ na izolację akustyczną. Prowadzenie biznesu pod własnym dachem, w miejscu, które jednocześnie jest centrum życia prywatnego, nie jest proste. Z pomocą mogą jednak przyjść architekci, którzy przygotowali ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki nim można wyłącznie cieszyć się korzyściami, które wynikają z tego, że nasza firma ma siedzibę w domu. Oszczędzamy czas i pieniądze, które wydalibyśmy na dojazdy w przypadku korzystania z wynajętego lokalu. Jeśli zdecydujemy się na gotowy projekt domu z częścią usługową, unikniemy wielu niepotrzebnych wyzwań.

Zobacz, co mamy do zaproponowania
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z częścią usługową widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.