Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z 3 łazienkami

Projekt domu z 3 łazienkami zawsze będzie miał przynajmniej 80 metrów kwadratowych. Przy tak dużej ich liczbie, przynajmniej jedna jest podporządkowana do konkretnego pomieszczenia - zwykle pokoju gościnnego lub głównej sypialni. Im więcej łazienek w domu, tym większa wygoda jego mieszkańców. Pojawia się więcej możliwości, szczególnie wtedy, gdy żyjemy w rodzinie wielopokoleniowej lub wielodzietnej. W wielu sytuacjach możemy w ten sposób uniknąć konfliktu. Niektóre z projektów domów z 3 łazienkami przewidują więcej niż dwie kondygnacje w budynku.

Gdzie umieścić wszystkie 3 łazienki?
Przynajmniej jedna z łazienek powinna znaleźć się przy pomieszczeniu, w którym ważna jest prywatność. W większości przypadków będzie to sypialnia. Ponieważ mówimy o projektach domów z 3 łazienkami, kolejna z nich może zostać usytuowana na przykład niedaleko pokoju dziecięcego. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, przede wszystkim wtedy, gdy pod naszym dachem mieszkają nastolatkowie. Przy ostatecznym wyborze właściwego projektu domu z 3 łazienkami, należy wziąć pod uwagę potrzeby nie tylko wszystkich mieszkańców, ale również gości.

Jaką rolę powinny odgrywać łazienki o różnej charakterystyce?
Najlepiej, jeśli każda z trzech łazienek różni się nieco od pozostałych. W jednej możemy umieścić wannę, zaś w pozostałych dwóch prysznice - to drugie rozwiązanie sprawdzi się dużo lepiej w przypadku łazienki przylegającej do pokoju gości. Warto zauważyć, że większa liczba łazienek pozwala na więcej w zakresie ich urządzenia i dostosowania do indywidualnych potrzeb każdego z mieszkańców.

Wybierz jeden z gotowych projektów domów z 3 łazienkami w Archeton!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z 3 łazienkami widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 70 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 70 projektów