Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z dużym garażem

Duży garaż zdecydowanie częściej pojawia się w projektach dużych budynków mieszkalnych, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by został przewidziany również w domu o niewielkiej powierzchni. Można wskazać dwa podstawowe rozwiązania projektowe związane z garażami. W części przypadków znajdują się one niejako poza główną bryłą i są całkowicie odrębne od części mieszkalnej. Innym sposobem jest umieszczenie garażu w piwnicy, poniżej poziomu ziemi. To drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Zaletą jest na pewno zachowanie większej symetrii budynku, co według wielu osób wpływa na estetykę projektu. Najważniejsza wada to znaczne ograniczenie znajdującej się w piwnicy przestrzeni, którą moglibyśmy wykorzystać na zupełnie inny sposób.

Kiedy powinniśmy zdecydować się na projekt domu z dużym garażem?
Na duży garaż zdecydujemy się zwykle ze względu na wielkość posiadanego przez nas samochodu. Większe pomieszczenie tego rodzaju, które zazwyczaj wiąże się z szerszym niż standardowy podjazdem, nie tylko pozwoli nam łatwiej wykonywać manewry związane z parkowaniem. Dodatkową powierzchnię będziemy mogli wykorzystać na przechowywanie potrzebnych do funkcjonowania domu przedmiotów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by część garażu dostosować w sposób pozwalający nam na realizowanie swojego hobby.

Czy w dużym garażu zmieszczą się dwa samochody?
Garaż o powierzchni trzydziestu kilku metrów kwadratowych powinien pomieścić dwa standardowej wielkości auta. Nawet jeśli posiadasz tylko jeden samochód, warto zastanowić się nad projektem domu z dużym garażem. Mieszkając w takim budynku nie zamykamy sobie możliwości kupna kolejnego pojazdu.

Gotowe projekty domów z dużym garażem dostępne na stronach Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z dużym garażem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 132 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 132 projektów