Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z piwnicą i garażem

Domy z piwnicą i garażem – metraż
Gotowe projekty domów z piwnicą i garażem to najczęściej budynki, których powierzchnia użytkowa liczy od 83 metrów kwadratowych do niemal 200 metrów kwadratowych (dokładnie 198,6 m 2 ). Jak łatwo się domyślić, są to domy, które posiadają zarówno piwnicę, jak i garaż (jedno- lub dwustanowiskowy, a więc taki, który pomieści od jednego do dwóch samochodów osobowych). W niektórych przypadkach garaż znajduje się na poziomie -1. Budynki są zróżnicowane i przeznaczone dla rodzin składających się z czterech, pięciu lub sześciu osób.

Projekty domów z piwnicą i garażem - informacje
W zależności od wybranego modelu, domy różnią się od siebie między innymi kształtem, rodzajem dachu (może on być jedno- lub wielospadowy o różnym kącie nachylenia), a także rozmieszczeniem pomieszczeń funkcjonalnych (od kuchni, łazienki i salonu, po pomieszczenia gospodarcze w stylu pralni czy kotłowni). Budynki te mogą być parterowe, parterowe z użytkowym poddaszem lub piętrowe, mogą posiadać balkon lub taras.

Inne gotowe projekty domów
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z piwnicą i garażem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeśli w kategorii „projekty domów z piwnicą i garażem” nie znaleźli Państwo tego, czego szukają, to zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi projektami pracowni Archeton. Zapraszamy również do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 61 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 61 projektów