Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty z betonu komórkowego

Projekty domów z betonu komórkowego obejmują propozycje z różnych grup powierzchni, stylu i układu funkcjonalnego. Beton lekki (suporeks) produkowany z betonu spienionego przy użyciu gazu ma doskonałą izolacyjność cieplną. Jest lekki, choć kruchy. Niektóre projekty z tej grupy oferowane są także w wersji z czerwonej cegły, z drewna, w technologii szkieletowej lub z bali. Każdy projekt z tej kategorii można adaptować do innej technologii.

Gotowe projekty domów z betonu komórkowego - informacje
Gotowe projekty domów z betonu komórkowego to budynki, których powierzchnia użytkowa liczy od 39 metrów kwadratowych do 214,5 metra kwadratowego (w zabudowie bliźniaczej może ona wynosić nawet 272 metry kwadratowe). Są to domy parterowe, parterowe z użytkowym poddaszem lub piętrowe. W największych może mieszkać sześcioosobowa rodzina, najmniejsze mają zaledwie dwa pokoje i są przystosowane do dwójki mieszkańców (mogą również służyć jako domki letniskowe). W zależności od wybranego modelu, gotowe projekty domów z betonu komórkowego mogą posiadać garaż (jedno- lub dwustanowiskowy), lub być tego udogodnienia pozbawione. Ponadto różnią się od siebie rozmieszczeniem pomieszczeń funkcjonalnych (kuchnia, pokoje, łazienki itd.), a także rodzajem dachu (liczbą spadów oraz kątem nachylenia). Niektóre zostały wyposażone w taras lub balkon, uchylne okna dachowe lub frontony na kolumnach. Szczegółowe informacje na temat każdego z projektów pracowni Archeton znajdą Państwo wchodząc na dedykowaną mu podstronę.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcjami projektów
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z betonu komórkowego widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.