Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z drewna

Projekty domów z drewna oferują propozycje ze wszystkich kategorii powierzchni, stylu i układu funkcjonalnego. Drewno to ciepły, zdrowy, przyjazny naturze i znany człowiekowi od zarania jego dziejów budulec. Może być użyty w technologii szkieletowej lub do budowy domów z bali. Niektóre projekty z tej grupy dostępne są także w wersji murowanej: z czerwonej cegły lub z betonu komórkowego. Każdy z projektów można adaptować do innej technologii.

Gotowe projekty domów z drewna – co warto wiedzieć?
Gotowe projekty domów z drewna to budynki o powierzchni od 71 metrów kwadratowych do 162 metrów kwadratowych. Są to domy parterowe, parterowe z użytkowym poddaszem lub piętrowe. Najczęściej posiadają od trzech do pięciu pokoi i służą jako domy całoroczne dla rodzin, które składają się z trzech, czterech lub pięciu członków. Mogą one posiadać wbudowany garaż lub wręcz przeciwnie – wymuszać na domownikach konieczność parkowania na podjeździe przed domem. Część z nich posiada tarasy lub balkony, budynki te różnią się między sobą również rodzajami dachu – te ostatnie mogą być jednospadowe lub wielospadowe i nachylone pod różnym kątem w stosunku do ziemi. Szczegółowe informacje na temat każdego z projektów pracowni Archeton znajdą Państwo w poświęconej mu podstronie.

Wyszukiwarka projektów
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z drewna, które znajdują się w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Szeroka oferta oraz zróżnicowany charakter projektów pracowni Archeton sprawiają, że każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.