Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty w technologii szkieletowej

Domy budowane w technologii szkieletowej to jedne z najszybciej wznoszonych budynków, które są tanie, lekkie i można je zbudować nawet zimą. Wbrew obiegowej opinii, technologia szkieletowa nie obniża standardu energetycznego domu ani nie determinuje z góry sposobu wyposażenia wnętrza.

Gotowe projekty domów w technologii szkieletowej – dane
Gotowe projekty domów w technologii szkieletowej to budynki, które liczą od 71 metrów kwadratowych do 162 metrów kwadratowych. Wśród nich znajdują się zarówno przytulne, jednorodzinne domki z szerokim tarasem, jak i większe budowle o dworkowym charakterze, które imponują rozmachem. Różnią się one od siebie nie tylko wyglądem, ale również liczbą i sposobem rozmieszczeń pomieszczeń wewnątrz domu, a także takimi elementami jak nachylenie dachu czy fakt posiadania garażu (jeśli ten się pojawia, to może mieć jedno lub dwa stanowiska na samochody osobowe). Może w nich mieszkać od trzech do pięciu osób. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych projektów znajdą Państwo na podstronach konkretnych modeli domów.

Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów w technologii szkieletowej widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo coś dla siebie – oferta pracowni Archeton jest bowiem szeroka i różnorodna.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.