Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty z bali

Ciepłe i ekologiczne drewno może zostać wykorzystane do wzniesienia pełnej ściany drewnianej. Taką konstrukcją cechują się gotowe projekty domów w technologii bala drewnianego. W ofercie pracowni Archeton znaleźć mogą Państwo domy z bali drewnianych, zaprojektowane w bardziej dostępnej (ze względu na koszty) wersji – ściany ułożone są z tzw. półbali i dodatkowo ocieplone od wewnątrz. Cechą wyróżniającą technologię bala drewnianego jest – oprócz wszystkich zalet wynikających z użycia naturalnego, przyjaznego człowiekowi materiału – szczególny walor estetyczny płynący z możliwości wyeksponowania szczególnej urody drewna.

Gotowe projekty domów z bali – dodatkowe informacje
Flagowy projekt domu z bali drewnianych to projekt „Tekla”. Posiada on cztery pokoje, jest przeznaczony dla czterech osób, liczy prawie 112 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Jest to dom, który dzieli się na parter i użytkowe poddasze – na pierwszej kondygnacji znajdą Państwo salon, hol, kuchnię, garderobę, sień, toaletę, garaż oraz kotłownię. Na drugiej: trzy pokoje, przedpokój, łazienkę, dwie garderoby. Obie kondygnacje są połączone ze sobą klatką schodową. Garaż jest jednostanowiskowy (pomieści jeden samochód osobowy), a wielospadowy dach jest nachylony pod kątem 38 stopni i pokryty dachówką ceramiczną. Bale drewniane, z których zbudowane są ściany zewnętrzne i wewnętrzne liczą 160 mm grubości i są dodatkowo ocieplone wełną mineralną.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów!
Nie znaleźli Państwo tego, czego szukają? Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z bali drewnianych widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.