Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

starsze osoby

Znaleziono 77 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 77 projektów

Projekty domów dla osób starszych to głównie wygodne domy parterowe z poddaszem nieużytkowym do 100m2. Są kompaktowe, łatwe w utrzymaniu; zwykle bez garażu. Prezentują tradycyjną architekturę. Interesujące, dla osób starszych, mogą być też projekty domów dwurodzinnych, domy z dodatkowym pokojem na parterze czy propozycje dla niepełnosprawnych, z szerokimi przejściami i specjalnie rozwiązanymi łazienkami.

Projekty domów dla osób starszych – dodatkowe informacje
Gotowe projekty domów dla osób starszych to budynki, które liczą od 38,9 metrów kwadratowych (projekt „Maluch”) do 118,8 metrów kwadratowych (projekt „Aleksandria Bona”). W zależności od wybranego projektu domu, budynek różni się od pozostałych dostępnych w kategorii m.in. sposobem wykonania i rozmieszczeniem pomieszczeń funkcjonalnych. Dzięki temu wybór jest różnorodny i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Szczegółowe informacje na temat konkretnych projektów domów dla osób starszych znajdą Państwo na podstronach dedykowanych tymże projektom.

Przejrzyj inne projekty pracowni Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów dla osób starszych widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Zachęcamy również do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.