Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

2-os

Gotowe projekty domów dla dwóch osób – podstawowe informacje
Gotowe projekty domów dla dwóch osób może nie imponują metrażem (najmniejszy liczy zaledwie 37,9 m2, a największy niewiele więcej - 55,4 m2), ale doskonale sprawdzają się zarówno jako domki letniskowe, jak i domy, w których można mieszkać przez cały rok. Nie licząc najmniejszego projektu („Maluch”), który ma tylko jeden pokój, pozostałe projekty mają dwa pokoje, kuchnię (lub otwarty aneks kuchenny), łazienkę. Brak wewnętrznych podpór nośnych daje spore możliwości modyfikacji układu funkcjonalnego.

Projekty domów dla dwóch osób - udogodnienia
Projekty domów dla dwóch osób, z racji swych rozmiarów nie są wyposażone we wbudowany garaż, posiadają natomiast nieużytkowe poddasze z możliwością adaptacji (takie rozwiązanie wymaga wygospodarowania dodatkowej przestrzeni na niewielkie schody). W niektórych dodatkowo wydzielona jest przestrzeń, która może pełnić funkcję sieni lub wiatrołapu – miejsca na buty, płaszcze, kurtki, w którym stoi szafa lub wieszak na ubrania.

Pozostałe projekty pracowni Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów dla dwóch osób widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.