Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

3-os

Gotowe projekty domów dla trzech osób to budynki, których metraż zamyka się między 53,4 metrami kwadratowymi a 102,8 metrami kwadratowymi. W środku znajduje się od trzech do czterech pokoi, kuchnia (lub otwarty aneks kuchenny), łazienka (niekiedy również dodatkowa toaleta). Dokładne informacje na temat każdego z projektów domów dla trzech osób znajdą Państwo w opisie konkretnego produktu na naszej stronie internetowej.

Projekty domów dla trzech osób – dodatkowe informacje
Projekty domów dla trzech osób nie przewidują posiadania wbudowanego garażu. Są to budynki parterowe, w których znajduje się nieużytkowe poddasze, które można jednak przerobić i zaadaptować (należy pamiętać, że w takim wypadku trzeba wygospodarować dodatkowe miejsce na niewielkie schody). Z tyłu domu może znajdować się skromny taras z miejscem na doniczki z kwiatami. Kąt nachylenia dachu (dwuspadowego lub wielospadowego, w zależności od projektu) w projektach domów dla trzech osób wynosi najczęściej 30 stopni.

Przejrzyj kolekcje projektów lub skorzystaj z wyszukiwarki
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów dla trzech osób widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.