Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

moderna

Znaleziono 22 projektów

Wyświetlanie 1-22 z 22 projektów

Skojarzenie z modernizmem nie jest przypadkowe. Architekci, już niemal od stulecia są pod jego wrażeniem i niestrudzenie przybliżają jego język do realiów lokalnych klimatów. Starają się uczynić ten surowy styl bardziej przystępnym dla indywidualnego inwestora. Nasze projekty Moderna stawiają więc na bardzo zdyscyplinowaną (a więc tanią w budowie i energooszczędną!) bryłę, ale, przy tym, na łatwy w odwodnieniu, stromy dach. Nie ma lukarn, a zamiast dodatkowych daszków ochronę przed deszczem i słońcem stanowią płyty balkonów i parawanowe osłony. W detalu architektonicznym króluje prosta, geometryczna forma. Okna bez podziałów wpuszczają do jednoprzestrzennych wnętrz jak najwięcej światła.

Projekty domów z kolekcji MODERNA – co warto wiedzieć?
Gotowe projekty domów z kolekcji MODERNA to pełen przekrój dostępnych powierzchni i kształtów – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Najmniejsze domy z kolekcji MODERNA to bryły o powierzchni użytkowej liczącej 56,7 metrów kwadratowych, z kolei największe – ponad 200 metrów kwadratowych. Budynki te są piętrowe lub parterowe, budowane na planie kwadratu lub prostokąta. Niektóre projekty domów z kolekcji MODERNA uwzględniają również wbudowany garaż. W zależności od wybranego domu, może on mieć od trzech do sześciu pokoi, co daje komfortowe warunki nawet siedmioosobowej rodzinie. Szczegółowe informacje na temat każdego projektu znajdą Państwo na dedykowanej mu podstronie.

Sprawdź pozostałe projekty w naszej ofercie!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z kolekcji MODERNA widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.