Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Domy z dużą łazienką

Gotowe projekty domów z dużą łazienką z pracowni Archeton to budynki liczące od niespełna 94 metrów kwadratowych do ponad 197 metrów kwadratowych. Duża rozpiętość między najmniejszym projektem domu z dużą łazienką, a największym z nich (ponad 100 metrów kwadratowych) sprawia, że domy te przypadną do gustu zarówno mniejszym, jak i większym rodzinom. Projekty te zakładają posiadanie od 4 do 6 pokoi, dzięki czemu są odpowiednie dla cztero-, pięcio- lub sześcioosobowej rodziny.

Projekty domów z dużą łazienką
Gotowe projekty domów z dużą łazienką potrafią zaskoczyć swą różnorodnością. Wśród nich znajdziemy zarówno parterowe budynki, jak i te z kilkoma kondygnacjami (w tym także z podpiwniczeniem oraz strychem). Niektóre mają wbudowany garaż, inne są pozbawione tego udogodnienia. Wnętrza domów z dużą łazienką w zależności od rozmiaru różnią się rozkładem funkcjonalnym pomieszczeń, jednak w większości przypadków każdy klient będzie mógł zaadaptować je do własnych potrzeb i wymagań. Domy te pokryte są wielospadowym dachem o różnym stopniu nachylenia.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z dużą łazienką widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 85 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 85 projektów