Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

projekty domów z pokojem hobby

Znaleziono 23 projektów

Wyświetlanie 1-23 z 23 projektów

Niektóre zainteresowania wymagają od entuzjasty wygospodarowania nieco miejsca w domu. Czasami potrzebne jest całe pomieszczenie - tak jest w przypadku zapalonych kolekcjonerów czy akwarystów. Jeśli planujemy budowę domu i wiemy, że przyda nam się dodatkowa przestrzeń na realizowanie swoich pasji, zdecydujmy się na gotowy projekt domu z pokojem przeznaczonym na hobby. Oczywiście są to budynki o dużej kubaturze.

Rodzaje pomieszczeń do kultywowania pasji
Wykańczanie i wyposażanie pokoju przeznaczonego do realizacji zainteresowań jest zupełnie różne niż w przypadku innych pomieszczeń. Przy podejmowaniu decyzji nie musimy konsultować się z innymi osobami. Wszystko jest podporządkowane gustom i potrzebom jednego człowieka. Koniecznie musimy zapewnić porządek i schować przedmioty używane do realizacji hobby do szafek. Istnieją oczywiście zainteresowania, w których celem jest odpowiednia ekspozycja należących do nas eksponatów. Wtedy skorzystamy z oszklonych gablot. Nieco innym typem pokoju jest pomieszczenie klubowe, które służy do spędzania wolnego czasu - raczej w towarzystwie niż samemu. Można do niego wstawić stół bilardowy lub inny sprzęt zapewniający rozrywkę. Jeśli nasz dom jest podpiwniczony, możemy przeznaczyć jedno ze znajdujących się w nim pomieszczeń na rozwijanie pasji. Najlepiej jednak, jeśli architekt uwzględnił je w projekcie budynku. To rozwiązanie jest szczególnie wygodne, jeśli jest naszym hobby jest majsterkowanie. Możemy wtedy wykonać meble samodzielnie, co z pewnością da ogromną satysfakcję.

Oferta Archeton - projekty domów z pokojem przeznaczonym na hobby
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z pokojem hobby widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.