Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

zdjecie_z_logo_glowne_standard
  • -1 227 zł
  • Nowy projekt
Anita Alfa Prima
2 863 zł Normalna cena -1 227 zł 4 090 zł Cena £

Gotowe projekty małych domów z poddaszem

Gotowe projekty małych domów z poddaszem to budynki, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 120 metrów kwadratowych. Ich wymiary to najczęściej od ponad 63 metrów kwadratowych (projekt domu „Krasnal”) do nieco ponad 119 metrów kwadratowych (projekt domu „Celesta 2.0”). W tej kategorii znajdą Państwo również domy w zabudowie bliźniaczej.

Gotowe projekty małych domów z poddaszem – dodatkowe informacje
Gotowe projekty małych domów z poddaszem charakteryzują się najczęściej dwuspadowym dachem, choć występują też projekty pokryte dachem wielospadowym. Budynki mogą być wyposażone w udogodnienie w postaci wbudowanego garażu (jedno – lub dwustanowiskowego, a więc mieszczącego jedno lub dwa samochody osobowe). Projekty domów z poddaszem różnią się od siebie wyglądem (choć najczęściej wznoszone są na planie kwadratu, to różnią się od siebie sposobem wykończenia), a także rozmieszczeniem funkcjonalnym pomieszczeń. Po szczegółowe informacje na temat każdego projektu odsyłamy na dedykowaną mu podstronę.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów małych z poddaszem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie telefony i wiadomości e- mail.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.