Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Zameczkowe

Znaleziono 6 projektów

Wyświetlanie 1-6 z 6 projektów

„Dom jest moją twierdzą” – tak mawiają Anglicy. Dla inwestorów, którym bliska jest ta dewiza życiowa i chcieliby ją wyrażać także w formie swojego mieszkania, Archeton ma projekty domów zameczkowych. Wieżyczki, wielospadowo ukształtowane dachy, nietypowe lukarny, cieniste galerie i ganki - bogactwo rzeźbiarskich form architektonicznych cechuje tę fantazyjną grupę propozycji. Fasady i cokoły podkreślają kamienne okładziny i skarpy. Rozbudowane, niekiedy koronkowe rzuty zamykają niebanalne wnętrza. Każda funkcja mieszkania ma niepowtarzalne, specjalnie obmyślone ramy przestrzenne. Zaskakujące formy i nietypowe połączenia stylistyczne w projektach domów zameczkowych najlepiej prezentować się będą na dużych, eksponowanych działkach, wśród luźnej zabudowy i grup zieleni lub w naturalnym krajobrazie.

Projekty domów zameczkowych – specyfikacja
Gotowe projekty domów zameczkowych mogą liczyć od 135 m2 (sto trzydziestu pięciu metrów kwadratowych) do ponad 180 m2 (stu osiemdziesięciu metrów kwadratowych). Najmniejsze mają sześć pokoi i może w nich mieszkać pięcioosobowa rodzina. Z kolei największe przewidują komfortowe warunki dla sześciu osób, w zależności od sposobu rozmieszczenia w projekcie domów zameczkowych pomieszczeń funkcjonalnych liczą one od czterech do sześciu pokoi i mogą pomieścić od czterech do sześciu osób (co nie znaczy wcale, że każdy dom liczący sześć pokoi idealnie nadaje się dla sześciu lokatorów).

Znajdź wymarzony projekt
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów zameczkowych widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.