Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Pop

Gotowe projekty domów z kolekcji POP to propozycje pracowni Archeton, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Jeśli planujesz wybudować dom, ale sam jeszcze nie wiesz, czy bardziej odpowiada Ci skromny, jednopiętrowy budynek czy może szukasz czegoś większego, z balkonem i wbudowanym garażem, to może uda Ci się podjąć decyzję przeglądając gotowe projekty domów z kolekcji POP.

Projekty domów z kolekcji POP – co warto wiedzieć?
Najmniejsze gotowe projekty domów z kolekcji POP liczą niespełna 38 metrów kwadratowych (nazwa – „Maluch” – mówi sama za siebie) i idealnie sprawdzają się jako domki letniskowe lub budynki mieszkalne dla dwóch osób (posiadają jeden pokój, kuchnię, łazienkę, taras). Największe z kolei to prawie 235 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej – w ośmiu przestronnych pokojach może mieszkać w sumie dziewięć osób, zaś atrialny dom z jednostanowiskowym garażem został wzniesiony na planie litery „T”. Poza tymi dwoma propozycjami, projekty domów z kolekcji POP to również między innymi domy z garażem podziemnym, parterowe lub piętrowe, o różnym nachyleniu jedno, dwu lub wielospadowego dachu. Możliwości wyboru są praktycznie nieograniczone!

Szeroki wybór projektów z pracowni Archeton
Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi projektami, które oferujemy klientom w pracowni Archeton. Jeżeli w kategorii gotowe domy z kolekcji POP nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwanego projektu.

Znaleziono 100 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 100 projektów