Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty domów dla deweloperów

Klientom, planującym inwestycję w budowę i sprzedaż gotowych domów jednorodzinnych, Archeton oferuje projekty domów dla deweloperów. Każdy projekt z naszej kolekcji, liczącej ponad 1000 pozycji, może być z powodzeniem wykorzystany w przedsięwzięciach deweloperskich. Wybór zależy jednak nie tylko od planowanego standardu osiedla, który musi spełniać wymagania dotyczące komfortu i wielkości domu potencjalnych klientów. Dużą rolę odgrywa tu fakt, że osiedla tego typu powstają najczęściej w miastach, okolicach podmiejskich lub tych, które są niezwykle atrakcyjne turystycznie. Takie lokalizacje przesądzają o skali i intensywności zabudowy, są też preferowane z uwagi na opłacalność inwestycji. Zabudowa wolnostojąca nie gwarantuje maksymalnych wskaźników wykorzystania terenu. Dlatego w grupie projektów domów dla deweloperów pokazujemy budynki bliźniacze oraz szeregowe.

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej
Szczególną grupą domów do zabudowy w granicy działki są projekty domów w zabudowie bliźniaczej. Cechuje je rzut na planie prostokąta, zwykle z dobudowanym garażem i sylwetka, tworzącą spójny układ ze swoim lustrzanym odbiciem. Niektóre, po zmianach adaptacyjnych dotyczących doświetlenia pomieszczeń, można zastosować w zabudowie szeregowej.

Projekty domów w zabudowie szeregowej
Wśród projektów rekomendowanych dla deweloperów znajduję się również projekty domów w zabudowie szeregowej. Segmenty nie mają żadnych otworów w ścianach bocznych. Zestawiane ze sobą tworzą zwarte pierzeje osiedlowych uliczek i placów. Dokonując, wg potrzeb, zmian w ścianach bocznych można je wykorzystać do zamknięcia szeregu (podobnie, jak w zabudowie bliźniaczej) oraz jako budynki wolnostojące.

Projekty domów dla dewelopera liczą od 80 metrów kwadratowych do nawet 270 metrów kwadratowych i w zależności od tego różnią się powierzchnią użytkową, liczbą pokoi i przystosowaniem dla odmiennej liczby mieszkańców.
Więcej informacji znajdziesz w ofercie projektów dla dewelopera.

Znaleziono 61 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 61 projektów