Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Wille i rezydencje

Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów willi i rezydencji widniejących w ofercie pracowni Archeton. Wille i rezydencje to projekty domów o szczególnie reprezentacyjnym charakterze. Mają rozbudowane rzuty, wielospadowe dach, akcentowane wyraźnie wejścia, a niekiedy dodatkowe elementy dekoracyjne. Ponadprzeciętny komfort mieszkania zapewniają przestronne pokoje dzienne, często wydzielone jadalnie, a także szerokie wyjścia do ogrodu i przestronne tarasy. Wszystko to wyraźnie odróżnia te propozycje od pozostałych projektów domów.

Domy luksusowe (projekty willi i rezydencji) – charakterystyka
W niniejszym akapicie przedstawimy kilka podstawowych danych na temat projektów willi i rezydencji, a więc domów luksusowych. Projekty domów luksusowych liczą od 137 metrów kwadratowych do nawet 214,5 m2. W kategorii coś dla siebie znajdą wszyscy, którzy pragną na co dzień trochę luksusu. Tego typu wrażenia mogą zapewnić projekty domów luksusowych, które zawierają wszelkiego rodzaju kolumny podtrzymujące balkon nad wejściem, wieżyczki malowniczo porośnięte bluszczem i okna witrażowe. Tego typu charakterystyczne elementy od razu podnoszą prestiż danego projektu, jednak w tej kategorii coś dla siebie znajdą również miłośnicy prostszych projektów, którzy nie przepadają za „zameczkowym” stylem, a po prostu szukają przestronnego domu w najwyższym standardzie. Szczegółowe informacje o konkretnych projektach znajdą Państwo w ich opisach – zapraszamy tam wszystkich niezdecydowanych!

To nie wszystko, co możemy Ci zaoferować!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich luksusowych domów (projektów willi i rezydencji), które można znaleźć w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 49 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 49 projektów