Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty małych domów z poddaszem

Projekty małych domów z poddaszem obejmują projekty domów, które liczą od sześćdziesięciu metrów kwadratowych do stu dwudziestu metrów kwadratowych. Zachęcamy do zapoznania się z projektami znajdującymi się w ofercie pracowni Archeton – ze względu na ich różnorodność jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś dla siebie.

Mały dom z poddaszem - charakterystyka
Projekty małych domów z poddaszem przedstawiają budynki, które liczą od trzech do pięciu pokoi i są przeznaczone dla trzy- lub czteroosobowej rodziny. Wiele z nich ma dwuspadowy dach o nachyleniu czterdziestu lub czterdziestu pięciu stopni, a drewniane elementy nadają całemu projektowi malowniczości. W projektach małych domów z poddaszem często uwzględnia się garaż (jeśli posiada on osobny dach to jest on nachylony pod kątem dwudziestu pięciu stopni), balkon i podpiwnicznienie w części wejściowej (można je powiększyć wedle własnego uznania). Na parterze najczęściej znajduje się kuchnia i duży pokój dzienny (salon) z łazienką, zaś użytkowe poddasze przerobione jest na trzy sypialnie i łazienkę połączone szerokim holem.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów małych z poddaszem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 180 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 180 projektów