Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty z wieżyczką

Znaleziono 6 projektów

Wyświetlanie 1-6 z 6 projektów

Wyjątkową kategorię gotowych projektów domów stanowią fantazyjne rozwiązania z wieżyczką. Gotowe projekty domów z wieżyczką są to głównie projekty domów średnich z dachem wielospadowym. Wieżyczki na rzucie kwadratu lub ośmiokąta zamykają jadalnię, gabinet lub akcentującą elewację frontową sypialnię. Często wrysowane są w rozłożystych rzutach ukośnie, co dodatkowo wzbogaca dekoracyjny kształt bryły domu i nasuwa skojarzenia z architekturą obronną.

Gotowe projekty domów z wieżyczką – podstawowe informacje
Gotowe projekty domów z wieżyczką to budynki, których powierzchnia użytkowa liczy od ok. 135 metrów kwadratowych (projekt „Nowy zameczek”) do ok. 160 metrów kwadratowych (projekt „Harfa”). Są to budynki jedno-lub dwukondygnacyjne, posiadające od pięciu do siedmiu pokoi, co pozwala w nich zamieszkać rodzinom cztero-, pięcio- lub sześcioosobowym. Wielospadowy dach najczęściej nachylony jest pod kątem 45 stopni, zaś poszczególne spady 31 a 60 stopni. Zróżnicowane rozmieszczenie pomieszczeń funkcjonalnych w poszczególnych projektach pozwala wybrać projekt, który spełni wszystkie nasze wymagania. Szczegółowe informacje na temat konkretnych projektów znajdują się na dedykowanych im podstronach.

Przejrzyj pozostałe projekty pracowni Archetonu
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z wieżyczką, które znajdują się w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.