Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty z poddaszem nieużytkowym

Jednopoziomowe mieszkania, jakie proponują gotowe projekty domów parterowych z poddaszem nieużytkowym, są wygodne dla osób starszych lub dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie są bez podpiwniczenia. Domy te mają dach nachylony pod kątem 20-30 stopni, co tworzy układ ze strychem, możliwy do wykorzystania jako rozwiązanie z pomieszczeniem gospodarczym lub ze schowkiem. W układzie funkcjonalnym parteru nie ma miejsca na schody – w ich miejsce można jednak zaprojektować składaną drabinę wysuwaną z otworu w suficie.

Domy parterowe z poddaszem nieużytkowym - informacje
Gotowe projekty domów parterowych z poddaszem nieużytkowym to najczęściej budynki, których powierzchnia użytkowa liczy od niespełna 40 metrów kwadratowych (projekt „Maluch”) do prawie 215 metrów kwadratowych (projekt „Willa Marynin”). Ze względu na sporą rozbieżność i mnogość projektów, różnią się one między sobą rozmieszczeniem pomieszczeń funkcjonalnych, a także liczbą pokoi. W „Maluchu” znajduje się zaledwie jeden pokój, a w domu zmieszczą się dwie osoby. Z kolei „Willa Marynin” to pięć pokoi, przestronny salon, narożna kuchnia i wbudowany garaż.

Pracownia Archeton – szeroka oferta proponowanych projketów
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów parterowych z poddaszem nieużytkowym, które znajdują się w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.