Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty z poddaszem do adaptacji

Znaleziono 5 projektów

Wyświetlanie 1-5 z 5 projektów

Dachy w projektach domów z poddaszem do adaptacji mają nachylenie powyżej 30°, a ich konstrukcja oraz strop umożliwiają zaprojektowania dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych. Adaptacja wymaga wygospodarowania miejsca na schody, zaprojektowania niezbędnych otworów doświetlających i instalacji. Podobnie, jak w projektach domów parterowych z poddaszem użytkowym, wykorzystanie obu kondygnacji można etapować.

Domy parterowe z poddaszem do adaptacji – informacje
Gotowe projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji to budynki, których powierzchnia użytkowa może liczyć od niespełna 40 metrów kwadratowych (projekt „Ziarko”) do 165,5 metrów kwadratowych (projekt „Aramis”). Warto wspomnieć o szczególnie polecanym projekcie z naszej pracowni, projekcie „Aleksandria Tura”, którego powierzchnia użytkowa zamyka się na 141 metrach kwadratowych. Najmniejszy projekt posiada zaledwie dwa pokoje i przeznaczony jest dla dwóch osób, posiada też dwuspadowy dach. „Aleksandria Tura” cechuje się czterospadowym dachem, rzutem na planie prostokąta i aż sześcioma pokojami (dla siedmioosobowej rodziny). A kolei „Aramis” posiada wbudowany garaż i również ma sześć pokoi, ale najbardziej komfortowo będą się w nim czuły cztery osoby.

Przejrzyj pozostałe projekty pracowni Archetonu
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów parterowych z poddaszem do adaptacji, które znajdują się w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.