Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z podpiwniczeniem

Projekty domów z podpiwniczeniem oferują budynki podpiwniczone częściowo i całkowicie. Znaleźć tu można domy parterowe różnych wielkości, wyłącznie z poddaszem użytkowym. Są to najczęściej rozwiązania z garażem w piwnicy i z dużą kotłownią, rozlokowane na planie prostokąta. Warunkiem niekłopotliwej adaptacji i doprojektowania piwnic w projektach bez podpiwniczenia jest dogodne położenie klatki schodowej.

Projekty domów z podpiwniczeniem – szczegółowe informacje
Gotowe projekty domów z podpiwniczeniem to budynki mieszkalne, których powierzchnia użytkowa może wynosić od nieco ponad 83 metrów kwadratowych (projekt „Majka Grota”) do nawet ponad 200 metrów kwadratowych (imponujący projekt „Helios Max”). W zależności od rozmiaru, domy z podpiwniczeniem różnią się rozkładem funkcjonalnym pomieszczeń, a także liczbą pokoi, kształtem i designem. Niektóre posiadają wbudowany garaż (jedno- lub dwustanowiskowy), inne są tego udogodnienia pozbawione. Ich dach może być dwuspadowy lub wielospadowy, projekty bardziej dworkowe posiadają ponadto wieżyczki. Szczegółowe informacje na temat każdego z projektów znajdą Państwo na podstronach konkretnych projektów.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z garażem na 2 samochody widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Bogata oferta pracowni Archeton z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta i oczekiwania. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.