Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

zdjecie_z_logo_glowne_standard
  • -1 227 zł
  • Nowy projekt
Anita Alfa Prima
2 863 zł Normalna cena -1 227 zł 4 090 zł Cena £

Projekty podpiwczniczone częściowo

Podpiwniczenie domu, choć praktyczne, jest ekonomicznie uzasadnione głównie w przypadku korzystnych warunków posadowienia budynku. Wysoki poziom wody gruntowej na działce wymusza bowiem zastosowanie kosztownych technik zabezpieczeń i izolacji, a ponadto prace ziemne należą do najdroższych na placu budowy. Dlatego w ofercie Archetonu wyodrębniono projekty domów częściowo podpiwniczonych. Duża część z nich proponuje wykorzystanie naturalnego spadku na działce i ulokowanie w podziemiu kotłowni oraz pomieszczeń gospodarczych, co uwalnia powierzchnię parteru dla funkcji mieszkalnej.

Projekty domów podpiwniczonych częściowo – charakterystyka
Najmniejszy gotowy projekt domu podpiwniczonego częściowo to „Alan” – ma on 89,3 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, dwuspadowy dach nachylony pod kątem 42 stopni i nadaje się dla czterech osób. Największy zaś – „Cykada” (175,8 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej) – to dom parterowy, dwurodzinny z użytkowym poddaszem. Siedem pokoi i elastyczne rozmieszczenie pomieszczeń funkcjonalnych sprawiają, że siedem osób może w nim swobodnie koegzystować. To tylko dwa przykładowe projekty – zachęcamy do przejrzenia oferty pracowni Archeton i wyboru projektu, który najbardziej przypadnie Państwu do gustu. Szczegółowe informacje na temat każdego projektu znajdują się w dedykowanej mu podstronie.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów podpiwniczonych częściowo widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Bogata oferta pracowni Archeton z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – wystarczy tylko dobrze poszukać.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.