Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Projekty z dachem o kącie nachylenia 20 stopni

Znaleziono 5 projektów

Wyświetlanie 1-5 z 5 projektów

Zazwyczaj gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 20 stopni przewidują dużą powierzchnię. W ofercie domu architektonicznego Archeton w tej kategorii znajdują się obiekty od około 130 do 160 metrów kwadratowych. To domy o kształcie sześcianu. Brak przesłaniającego najwyższe piętro dachu powoduje, że może ono zostać przeszklone. Takie rozwiązanie sprawia, że gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 20 stopni należą do najbardziej nowoczesnych i spełniają założenia modernistycznej architektury.

Jakie cechy prezentują gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 20 stopni?
W przypadku gotowych projektów domów z dachem o kącie nachylenia 20 stopni zwraca uwagę obecność przestronnych garaży, które stanowią wręcz dominujący element architektoniczny. Tam, gdzie garaż jest mniejszych rozmiarów, znajdującą się obok powierzchnię przeznacza się na przykład na gabinet. Bez względu na to, jak wyglądają Państwa potrzeby w zakresie przestrzeni garażowej, w niniejszej kategorii znajdują się gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 20 stopni, które je spełnią. Obiekty poniżej jako technologię wykonania przewidują beton komórkowy - jest on niezawodny i ma duży udział w zapewnieniu komfortu cieplnego w budynku. Na tyłach najczęściej przewidziany jest niski, przestronny taras z widokiem na ogród (na przykład “Piryt G1”). Dość dobrze wyeksponowane jest w przypadku gotowych projektów domów z dachem o kącie nachylenia 20 stopni główne wejście, które znajduje się zaraz obok garażu. Na zamówienie można wykonać aneks na paliwo stałe.

Znakomita oferta w domu architektonicznym Archeton!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z dachem o kącie nachylenia 20 stopni widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu. zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.