Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z dachem o kącie nachylenia 45 stopni

Gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 45 stopni to budynki, których powierzchnia użytkowa zamyka się w przedziale od 89,5 metrów kwadratowych (projekt „Antałek”), do 189,3 metrów kwadratowych (willowy projekt „Ewelina”). Ze względu na mnogość projektów i ich różnorodność poszczególne domy z dachem o kącie nachylenia 45 stopni różnią się od siebie rozmiarem, kształtem, sposobem wykończenia, liczbą pokoi i rozmieszczeniem pomieszczeń funkcjonalnych.

Projekty domów z dachem o kącie nachylenia 45 stopni – co wiedzieć?
Gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 45 stopni to najczęściej domy parterowe, z użytkowym poddaszem, całkowicie lub częściowo podpiwniczone. Mogą posiadać wbudowany garaż z miejscem na dwa samochody osobowe, lub być tego garażu pozbawione. W zależności od wybranego projektu domy z dachem o kącie nachylenia 45 stopnia mogą posiadać cztery, pięć lub sześć pokoi i pomieścić nawet sześcioosobową rodzinę. Szczegółowe informacje na temat konkretnych projektów znajdą Państwo na dedykowanych im podstronach.

To nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z gabinetem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Bogata oferta projektów w pracowni Archeton i ich różnorodność z pewnością pozwoli Państwu znaleźć projekt idealnie spełniający wszystkie wymagania.

Znaleziono 53 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 53 projektów