Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty z dachem o kącie nachylenia 42 stopnie

Plany budynków znajdujące się w tej kategorii cechuje różnorodność. Gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 42 stopni mogą przewidywać zadaszenie czterospadowe lub dwuspadowe. Znajdziecie tu Państwo obiekty bardzo małe, nawet około czterdziestometrowe, ale i posiadające dwie kondygnacje budynki o powierzchni przekraczającej sto metrów kwadratowych. Bardzo różne są również inspiracje architektów przygotowujących projekty z tak spadzistymi dachami. Niektórzy starali się nawiązać do nurtów retro, z kolei inni stawiają na współczesne kształty i stosują się do wzorów narzuconych przez modernizm.

Dlaczego gotowe projekty domów z dachem o kącie nachylenia 42 stopni przekonują inwestorów?
Kąt nachylenia dachu nie sugeruje w żaden sposób wielkości budynku. W związku z tym w ofercie Archeton na niniejszej podstronie znajdują się zarówno domy posiadające garaż (bardziej lub mniej przestronny) i takie, które przestrzeni tego rodzaju nie mają. Ponieważ istnieją bardzo różne typy gotowych projektów domów z dachem o kącie nachylenia 42 stopni, w dużej mierze zakup któregoś z prezentowanych planów jest decyzją estetyczną. U wielu osób strome zadaszenie budzi pozytywne skojarzenia - w ten sposób wieńczone są bowiem domy letniskowe. Ułatwieniem dla wykonawców i osób finansujących budowę jest z pewnością technologia betonu komórkowego. Wykorzystanie bloczków z tego materiału jest wpisane w większość obecnych w tej kategorii gotowych projektów domów z dachem o kącie nachylenia 42 stopni.

Zapoznaj się z listą ciekawych projektów na stronie Archeton!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z dachem o kącie nachylenia 42 stopni widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, bardzo serdecznie zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 193 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 193 projektów