Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Projekty w technologii szkieletu prefabrykowanego

Coraz częściej budowane są domy przy użyciu ciepłego i ekologicznego drewna, które wykorzystuje się np. do wzniesienia szkieletu. Szkielet formowany może być w gotowe elementy ścienne w hali produkcyjnej, montowane następnie na budowie (prefabrykowany szkielet drewniany). Wypełnieniem szkieletu jest izolacja termiczna. Po nałożeniu zewnętrznej warstwy izolacji elewację mogą tworzyć cienkowarstwowe powłoki tynkarskie lub cienki mur. Archeton oferuje budowę domów w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego wg dowolnego projektu. Poniższy wykaz zawiera projekty adaptowane już do tej technologii. Więcej informacji na www.domnamiare.pl

Projekty domów w technologii szkieletu prefabrykowanego – informacje
Gotowe projekty domów w technologii szkieletu prefabrykowanego to budynki, których powierzchnia użytkowa liczy od 71,4 metrów kwadratowych (projekt „Modrzyk”) do 162,5 metrów kwadratowych (projekt „Anielski Dwór”). Są to domy z dachem dwu- lub wielospadowym, niektóre posiadają wbudowany garaż, inne są go pozbawione. Poszczególne projekty pracowni Archeton różnią się między sobą rozkładem funkcjonalnym pomieszczeń, a także posiadaniem użytkowego poddasza. Posiadają od trzech do pięciu pokoi, co pozwala mieszkać w nich od 3 do sześciu osobom.

Inne projekty pracowni Archeton
Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Różnorodność naszej oferty z pewnością sprawi, że znajdą Państwo idealny dom dla siebie i swoich bliskich. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wszystkie wątpliwości.