Topaz Prima Duo
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Iryda Rex Duo
Kolekcje projektów

Szukaj

Projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym

Znaleziono 35 projektów

Wyświetlanie 1-35 z 35 projektów

Projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym to budynki, których powierzchnia użytkowa wynosi od 106,7 metrów kwadratowych (projekt „Tymon”) do 214,5 metrów kwadratowych (projekt „Willa Marynin”). Wśród 30 projektów, które oferuje pracownia Archeton, znajdują się budynki jednokondygnacyjne z wbudowanym garażem, który pomieści dwa samochody osobowe. Najmniejszy projekt posiada cztery pokoje, co pozwala mieszkać w nim rodzinie czteroosobowej, z kolei największy z nich posiada ich aż pięć i jest idealny dla pięciu osób.

Projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym – dodatkowe informacje
W zależności od wybranego projektu domy różnią się między sobą nie tylko liczbą pokoi, ale również rozmieszczeniem funkcjonalnym pomieszczeń (kuchnia, jadalnia, salon, pomieszczenie gospodarcze itp.). Niektóre projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym są pokryte dachem dwu- lub wielospadowym, inne są zbudowane na planie prostokątu lub litery „T”. Domy te mogą posiadać podcienie (z bramą garażową otwieraną ku frontowi działki), a także duże, proste okna bez dodatkowych podziałów.

Inne projekty domów z pracowni Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów parterowych z garażem dwustanowiskowym widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.