Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty domów parterowych z użytkowym poddaszem i garażem

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym i garażem stanowią potężną grupę w ofercie pracowni Archeton – znajdą ich tu Państwo aż 379. Są to budynki, których powierzchnia użytkowa wynosi od 71,4 metrów kwadratowych (projekt „Smyk” z garażem jednostanowiskowym) do nawet 203,6 metrów kwadratowych (projekt „Ksymena” z garażem, który pomieści dwa samochody osobowe). Osobną grupę w tej kategorii stanowią domy w zabudowie bliźniaczej – ich powierzchnia wynosi od niespełna 206 metrów kwadratowych („Lila 2 Duolit”) do równo 272 metrów kwadratowych („Pigwa Duolit”).

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym i garażem - informacje
Domy parterowe z poddaszem użytkowym i garażem dostępne w pracowni Archeton różnią się od siebie nie tylko wielkością i kształtem (mogą być zbudowane na planie prostokąta lub litery „T”), ale też rozmieszczeniem funkcjonalnym pomieszczeń lub rodzajem dachu (dwu- lub wielospadowy). Dzięki użytkowemu poddaszu, domy opisywane w tej kategorii mają najszczęściej cztery albo pięć pokoi i są odpowiednie dla rodzin cztero- lub pięcioosobowych. Szczegółowe informacje na temat każdego z projektów pracowni Archeton znajdą Państwo w dedykowanej podstronie.

Kolekcje projektów Archeton i wyszukiwarka
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów parterowych z poddaszem użytkowym i garażem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 422 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 422 projektów