Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty domów parterowych z użytkowym poddaszem do 100m

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym do 100 m2 to budynki, których powierzchnia użytkowa wynosi od 63,4 metrów kwadratowych (projekt domu „Krasnal”) do 99,8 metrów kwadratowych (projekt domu „Sambor Eko”). Jak sama nazwa wskazuje są to domy jednokondygnacyjne, nieprzekraczające powierzchni 100 metrów kwadratowych, w których poddasze zostało zaadaptowane na przestrzeń użytkową.

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym do 100 m2 – dodatkowe informacje
Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym do 100 m2 mogą posiadać wbudowany garaż lub być go pozbawionymi. Ze względu na ograniczony metraż całości garaż taki jest w większości przypadków jednostanowiskowy (mieści się w nim jeden samochód osobowy). W zależności od wybranego projektu domy parterowe z użytkowym poddaszem mogą posiadać od trzech do pięciu pokoi i odmienny układ funkcjonalny pomieszczeń. Nadają się więc zarówno dla mniejszych rodzin (trzyosobowych), jak i większych (pięcio- lub sześcioosobowych).

Inne projekty, które znajdą Państwo w pracowni Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów parterowych z poddaszem użytkowym do 100 m2 widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wiadomości.

Znaleziono 81 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 81 projektów