Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty z 2 pokojami

Znaleziono 5 projektów

Wyświetlanie 1-5 z 5 projektów

Projekty domów z 2 pokojami to budynki, których metraż nie przekracza 60m2. To idealne, małe domki, które mogą służyć jako baza letniskowa w górach czy nad morzem lub pełnić funkcję całorocznego domu dla jednej lub dwóch osób. Projekty domów z 2 pokojami są najczęściej oparte na planie kwadratu, zaś gotowe budynki okrasza dwuspadowy, stromy dach. Wszystko to sprawia, że domy te nabierają uroczego, bardzo swojskiego charakteru.

Jakość i prostota
Projekty domów z 2 pokojami charakteryzuje brak podpiwniczenia, a także prosta konstrukcja. Zwarta bryła sprawia, że budynek jest energooszczędny, a brak wewnętrznych podpór nośnych daje możliwość modyfikacji obecnego w budynku układu funkcjonalnego. Dzięki temu dostosujemy budynek do własnych potrzeb, niezależnie czy zdecydujemy się na korzystanie z niego jako bazy wypadowej na weekendy i wakacje (możemy też pomyśleć o wynajmowaniu go gościom w okresie letnim, co z pewnością podreperuje nasz domowy budżet) czy będziemy w nim mieszkać przez okrągły rok. Wewnątrz budynku znajdziemy otwarty pokój dzienny, kuchnię, sypialnię z łazienką, a całości dopełnia sień oraz nieużytkowe poddasze. Niewielkie rozmiary budynku sprawiają, że dom łatwo wpasuje się w naturalny krajobraz.

Przejrzyj nasze kolekcje projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z 2 pokojami widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.