Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty z 3 pokojami

Znaleziono 22 projektów

Wyświetlanie 1-22 z 22 projektów

Gotowe projekty domów z 3 pokojami przeznaczone są dla trzech lub czterech mieszkańców. Są to budynki, które liczą od pięćdziesięciu trzech metrów kwadratowych do osiemdziesięciu metrów kwadratowych. Salon, łazienka, otwarta kuchnia, dwie sypialnie, sień z głęboką szafą to pomieszczenia, które znajdziemy w tego typu energooszczędnej bryle zbudowanej na kwadratowym lub prostokątnym planie. W niektórych projektach wyróżniamy również pomieszczenie gospodarcze – kotłownię z osobnym wejściem.

Gotowe projekty domów z 3 pokojami mają często dwa wejścia: główne i balkonowe, które zostały udekorowane przez spadziste daszki. Dzięki trzydziestostopniowemu nachyleniu dwuspadowego dachu w niektórych projektach domów z 3 pokojami, istnieje możliwość urządzenia użytkowego poddasza – pod warunkiem, że uda nam się wygospodarować nieco miejsca na wąskie schody. Poszczególne projekty różnią się między sobą funkcjonalnymi rozwiązaniami. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas projektów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu - nasi eksperci z przyjemnością doradzą. Życzymy udanych zakupów!

Sprawdź inne projekty w naszej ofercie!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z 3 pokojami widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.