Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z 5 pokojami

O standardzie przestrzeni mieszkalnej decyduje rozmiar budujących ją pomieszczeń, a także ich liczba. Projekty gotowe domów z pięcioma pokojami są odpowiedzią na indywidualne potrzeby i możliwości finansowe inwestorów w tym zakresie. Ten przekrojowy wybór z całej oferty Archetonu zawiera projekty o powierzchni od 74 do 214,5 m2.

Gotowe projekty domów z 5 pokojami – co warto wiedzieć?
Gotowe projekty domów z 5 pokojami mają dość powtarzalny schemat, jeśli chodzi o charakter znajdujących się w nich pomieszczeń. Wszystkie składają się z salonu i czterech pokoi, które różnią się między sobą wielkością. Otwarta kuchnia (oddzielona od salonu kominkiem) oraz dwie lub trzy łazienki doskonale sprawdzają się w przypadku pięciu osób – gotowe projekty domów z 5 pokojami rekomendujemy właśnie tej liczbie domowników, by każdy czuł się swobodnie i miał zapewnioną odpowiedną dozę prywatności. Niektóre budynki zbudowane na bazie projektów domów z 5 pokojami wzbogacone są o taras, balkon i wysunięty aneks jadalny.

Przejrzyj nasze kolekcje projektów! Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z 7 pokojami widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 259 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 259 projektów