Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z 6 pokojami

Gotowe projekty domów z 6 pokojami liczą od niecałych dziewięćdziesięciu ośmiu metrów kwadratowych do prawie stu dziewięćdziesięciu dziewięciu metrów kwadratowych. Ponad sto metrów kwadratowych różnicy między najmniejszym gotowym projektem domu z 6 pokojami, a największym, dają dużą dowolność naszym klientom – mogą oni adaptować przestrzeń według własnego uznania.

Gotowe projekty domów z 6 pokojami – krótka charakterystyka
Gotowe projekty domów z 6 pokojami to najczęściej domy piętrowe z użytkowym poddaszem. Na parterze znajdują się: otwarta kuchnia (wpisująca się w nowoczesne trendy), przestronny salon z kominkiem (nadający wnętrzu odpowiedniego ciepła), a wszystko to uzupełniają dwa niewielkie pokoje z łazienką. Na piętrze zaś ulokowane są trzy sypialnie z dużą łazienką (poddasze można zaadaptować na garderobę). Można wybierać również między wersją z garażem, piwnicą lub bez (największy budynek tego typu w ofercie pracowni Archeton posiada dwa miejsca garażowe właśnie w piwnicy). Domy te budowane są najczęściej na prostokątnym rzucie. W zależności od rozmiaru domu, zmienia się w nim układ i rozmiar pomieszczeń.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów! Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z 6 pokojami widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.