Topaz Prima Duo
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Iryda Rex Duo
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty z 7 pokojami

Znaleziono 11 projektów

Wyświetlanie 1-11 z 11 projektów

Projekty domów z 7 pokojami to idealne rozwiązanie dla rodzin wielodzietnych, które składają się z sześciu osób (rodzice i czwórka dzieci). Przestronne wnętrze i siedem pokoi zapewni każdemu członkowi rodziny odpowiednią dozę prywatności. Z kolei mniejsze rodziny będą mogły zaadaptować dodatkową przestrzeń na prywatny gabinet do pracy, pokój gościnny lub bibliotekę.

Charakterystyka budynku
Ze względu na dużą liczbę pomieszczeń są to budynki, które liczą od 110 m2 do 182 m2. W zależności od wybranego modelu, projekty domów z 7 pokojami mogą się charakteryzować dachem dwuspadowym lub wielospadowym, zaś wygląd zewnętrzny budynków urozmaicają podcienie, kolumny, a także balkon lub ganek. Klienci pracowni Archeton mogą wybrać projekt domu z 7 pokojami z garażem lub bez oraz użytkowym poddaszem. Większość budynków podzielona jest na strefę dzienną oraz część gospodarczą, niezależnie czy zdecydują się Państwo na wybór domu parterowego czy budynku jedno- lub dwupiętrowego. Projekty domów z 7 pokojami budowane są najczęściej na rzucie prostokątnym lub przypominającym literę „T”.

Wyszukiwarka projektów
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z 7 pokojami widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.