Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty dla 5 osób

Poszukujący pięciu miejsc w sypialniach przyszłego domu, znajdą cały wachlarz rozwiązań w grupie gotowych projektów domów dla pięciu osób. Powierzchnie domów wynoszące od 74 metrów kwadratowych do 145 metrów kwadratowych pozwolą dobrać wielkość pomieszczeń do różnych oczekiwań i wymagań, dając tym samym wiele możliwości zagospodarowania powierzchni użytkowej. Najczęściej proponujemy jeden pokój dwuosobowy i trzy jednoosobowe pokoje na poddaszu. W przypadku ulokowania jednej z sypialni na parterze, przewidujemy tu także niewielką łazienkę.

Projekty domów dla pięciu osób – dodatkowe informacje
Projekty domów dla pięciu osób są bardzo zróżnicowane. Niektóre to domy parterowe, niektóre piętrowe, mogą mieć niekiedy wbudowany garaż jedno- lub dwustanowiskowy, innym razem są go pozbawione. Znajdziemy tu zarówno klasyczne projekty, jak i nowoczesne (niepozbawione na przykład półkolistego ryzalitu ze szkła i narożnych okien w części dziennej). Domy dla pięciu osób w większości wyposażone są w taras lub balkon, dzięki czemu ich mieszkańcy przy dobrej pogodzie mogą korzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu.

Wymarzony projekt domu n wyciągnięcie ręki
Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów. Biorąc pod uwagę mnogość i szeroki wybór projektów dostępnych w pracowni Archeton jesteśmy pewni, że znajdą Państwo swój wymarzony dom!

Znaleziono 287 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 287 projektów