Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty dla 6 osób

Gotowe projekty domów dla sześciu osób, które mogą znaleźć Państwo w pracowni Archeton to budynki liczące od 107,3 metrów kwadratowych do 189,3 metrów kwadratowych. Rozpiętość powierzchni użytkowej różniąca najmniejsze projekty od największych pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego dla siebie domu i dostosowania przestrzeni funkcjonalnej do własnych potrzeb. Domy te posiadają pięć lub sześć pokoi, które dodatkowo uzupełnia zamknięta lub otwarta kuchnia, łazienki oraz toaleta. W niektórych domach tego typu (przeznaczonych dla sześcioosobowej rodziny) znajdziemy również pomieszczenie gospodarcze (które można urządzić w formie kotłowni lub pralni).

Projekty domów dla sześciu osób – niezbędne informacje
Projekty domów dla sześciu osób, ze względu na swój zróżnicowany metraż, mogą się od siebie znacząco różnić. W tej kategorii znajdą Państwo zarówno budynki nowoczesne, jak i zaprojektowane w klasycznym stylu. Są to zarówno domy piętrowe, jak i parterowe – niektóre z nich posiadają wbudowany garaż (jedno- lub dwustanowiskowy), a także balkon lub taras, jednak nie wszystkie projekty domów dla sześciu osób zakładają posiadanie takich udogodnień. Jedno-, dwu- lub wielospadowy dach najczęściej nachylony jest pod kątem 42 stopni.

Sprawdź inne projekty pracowni Archeton
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów dla sześciu osób widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 189 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 189 projektów