Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Domy z garażem dwustronnym

Dwa samochody w rodzinie to już prawie standard. Dlatego niektóre projekty Archetonu przewidują w domu jednorodzinnym garaż dwustanowiskowy. Projekty domów z garażem na 2 samochody obejmują dwie grupy propozycji.
Domy z garażem na 2 samochody - rodzaje
Pierwszą propozycję tworzą budynki należące do rodzin projektów, a będące wersją pierwotnego projektu z pojedynczym garażem. Garaż jest w nich dobudowany do bryły głównej, zwykle do ściany szczytowej. Poddasze części garażowej to doskonałe miejsce na główną sypialnię z łazienką i garderobą, pokój hobby czy pracownię. Drugą grupę stanowią domy, w których obszerny garaż jest nieodłącznym, wbudowanym elementem bryły na parterze lub w jej piwnicach. Projekty domów z garażem dwustanowiskowym polecamy także uwadze osób, które poszukują projektu z dużym garażem na potrzeby warsztatu lub dodatkowego miejsca przechowywania rowerów, łodzi lub innego sprzętu sportowego.

Projekty domów z garażem na 2 samochody – wymiary i dostosowanie
Projekty domów z garażem na 2 samochody liczą od 103 metrów kwadratowych do 214,5 m2 (wersja licząca 272 m2 jest domem typu „bliźniak”). Poszczególne projekty mogą charakteryzować się czterema, pięcioma lub nawet sześcioma pokojami, w skład których wchodzą sypialnie i salon, a które dodatkowo uzupełniają kuchnia oraz łazienki. Wszystko to sprawia, że w budynku z garażem na 2 samochody swobodnie będzie czuć się cztero- lub pięcioosobowa rodzina. Projekty domów z garażem na 2 samochody stawiane są na planie prostokąta lub przypominającym literę „L”. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych opisów konkretnych projektów na stronach produktów, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje.

Skorzystaj z wyszukiwarki projektów!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z garażem na 2 samochody widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 148 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 148 projektów