Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z dużą kuchnią

Projekty domów z dużą kuchnią charakteryzują się najczęściej zwartą, foremną bryłą - tylko w niej możliwe jest wyodrębnienie wystarczająco dużej powierzchni dla tego pomieszczenia. Nie są to wyłącznie budynki piętrowe - wiele z naszych projektów domów jednorodzinnych z dużą kuchnią to rozległe obiekty parterowe. W tej kategorii dostępne są wyłącznie pomysły na duże, wielopokojowe budynki. Takie, których powierzchnia zaczyna się od około 80m 2 . Wiele z nich posiada kilka sypialni wraz z przylegającymi do nich prywatnymi łazienkami.

Duża kuchnia nie musi oznaczać kompromisów
Nawet jeśli wybrany przez nas projekt nie przekracza 100m 2 , nie musi to oznaczać, że zawarta w projekcie kuchnia nie będzie funkcjonalna. Wiele zależy od ergonomii planu budynku. Nie zawsze duża kuchnia musi oznaczać rezygnację z pomieszczenia gospodarczego czy garażu. Wśród naszych ofert znajdują się zarówno bardzo nowoczesne gmachy, jak i klasyczne projekty domów, przypominające swoją bryłą historyczne dworki. Niektóre plany przewidują instalację blatu narożnego, inne przewidują wyspę. Jeśli chcemy mieć swobodę w gotowaniu, zdecydujmy się na projekt domu z kuchnią wykorzystującą to drugie rozwiązanie i przekraczającą metrażem 15 m2.
Aby zapoznać się ze szczegółowym rozkładem pomieszczeń, wystarczy kliknąć w interesujący Państwa projekt. W widoku szczegółowym można zapoznać się z dokładnymi wymiarami. Jeśli decydujemy się na kuchnię o większym niż standardowy rozmiarze, warto zastanowić się również nad odpowiedniej wielkości funkcjonalną spiżarką. Inną istotną kwestią jest odpowiednie połączenie kuchni z jadalnią - o ile oczywiście stanowi ona osobne pomieszczenie.

Zobacz, co mamy do zaproponowania!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z dużą kuchnią widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Znaleziono 132 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 132 projektów