Dominik Prima
Anita Alfa Prima
Lena Beta
Kordian Nano
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Projekty z kominkiem

Znaleziono 599 projektów

Wyświetlanie 1-48 z 599 projektów

Gotowe projekty domów z kominkiem to budynki zróżnicowane powierzchniowo. Najmniejszy z nich liczy niespełna 54 metry kwadratowe, ma trzy pokoje i jest przeznaczony dla trzyosobowej rodziny. Z kolei największy projekt domu z kominkiem to aż prawie 235 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, co w sumie przekłada się na osiem pokoi, w których swobodnie mieszkać może nawet dziewięć dorosłych osób.

Gotowe projekty domów z kominkiem
Duży rozstrzał powierzchniowy między najmniejszym z projektów domów z kominkiem, a największym z nich sprawia, że są to domy zarówno kameralne, jak i przypominające wille; wznoszone w stylu klasycznym, jak i całkowicie nowoczesnym. Znajdziemy wśród nich domy z garażem wbudowanym, podziemnym, jedno- lub dwustanowiskowym, jak i te, które są pozbawione wyodrębnionego miejsca na samochód. Projekty domów z kominkiem różnią się również rozmieszczeniem funkcjonalnym pomieszczeń (poza wspomnianymi pokojami często można w nich wyróżnić również kuchnię, jadalnię, salon, łazienki, a niekiedy nawet specjalne pomieszczenie gospodarcze, pełniące funkcję np. pralni lub kotłowni). Dodatkowe informacje na temat każdego projektu znajdują się na dedykowanej mu podstronie – zapraszamy tam po więcej szczegółów.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z kominkiem widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.