Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z oranżerią

Projekty domów z oranżerią to duże budynki, których powierzchnia użytkowa zamyka się między 118,5 metrami kwadratowymi a 177,7 metrami kwadratowymi. Oranżeria jest częścią holu, salonu oraz, dzięki przejrzystym ścianom, także głównej sypialni. „Pomarańczarnia” to pomieszczenie, które cieszyło się szczególną popularnością od XVII do XIX wieku, hodowano w niej egzotyczne owoce (pomarańcze, cytryny itp.), a także było miejscem spotkań, zabaw towarzyskich czy nawet przedstawień teatralnych. Dziś oranżeria dodaje budynkowi pożądanego przez wielu, nieco staromodnego klimatu.

Projekty domów z oranżerią – dodatkowe informacje
Projekty domów z oranżerią to budynki parterowe, jak i dwukondygnacyjne. Mogą posiadać wbudowany dwustanowiskowy garaż lub być go pozbawione. W zależności od projektu (a także wielkości) są to domy, w których może mieszkać od czterech do sześciu osób w czterech lub sześciu pokojach. Dwuspadowy dach nadaje budynkom elegancji, natomiast podział na dwie strefy (dzienną – publiczną i nocną – prywatną) sprawia, że wnętrze jest funkcjonalne i może pełnić kilka ról jednocześnie. To klasyczne, proste projekty, którym nie brakuje jednak również elegancji.

Przejrzyj całą ofertę pracowni Archeton!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z oranżerią widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.