Polecane nowości

Malik Bobo
Jaskier Alfa
Zyga OZE
Ajaks Prima
Jagoda Solo Prima
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Nowe produkty

Projekty z loggią

Gotowe projekty domów z loggią to budynki, których powierzchnia użytkowa zamyka się między ponad 134 metrami kwadratowymi a prawie 151 metrami kwadratowymi. Liczą one najczęściej od pięciu do siedmiu pokoi, co pozwala – w zależności od wybranego projektu domu z loggią – na swobodne współegzystowanie czterem lub siedmiu osobom w jednym budynku. Loggia to wnęka w zewnętrznej płaszczyźnie budynku, która jest otwarta na zewnątrz, ale oddzielona drzwiami i oknami od pomieszczeń wewnętrznych.

Projekty domów z loggią – dodatkowe informacje
Projekty domów z loggią są najczęściej budowane na rzucie prostokąta. To budynki posiadające dwuspadowy dach, lukrany (podkreślające ich charakter) i jednostanowiskowy dach (wyjątkiem jest w tym przypadku model domu „Orle gniazdo” – pozbawiony wbudowanego garażu). Dwuspadowe lub wielospadowe dachy z podcieniami nachylone są pod kątem 35, 40 lub 42 stopni. To oryginalne budynki dla wszystkich, którzy szukają czegoś nietuzinkowego. Przeszklone ściany pokoju dziennego zapewniają stały dopływ światła naturalnego, zaś taras został umieszczony na dachu garażu (projekt „Azuryt”). Dodatkowe informacje na temat każdego projektu znajdują się na dedykowanej mu podstronie – zapraszamy tam po więcej szczegółów.

Sprawdź, co jeszcze mamy w ofercie!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z loggią widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.