Polecane nowości

Jaskier Alfa
Figa Lux
Alicja Atu
Martin Max
Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Projekty z otwartym pokojem dziennym

Projekty domów z otwartym pokojem dziennym zwykle przekraczają 100 m2. Dopiero przy tak dużej powierzchni jesteśmy w stanie wygospodarować dostatecznie dużo miejsca na to, by zrealizować założenia dużego, połączonego z innymi pomieszczeniami salonu. Niektóre z planów przewidują również wyjście z salonu na taras, który w miesiącach letnich stanowi dodatkową przestrzeń do rekreacji i wypoczynku.

Różne zastosowania
Funkcji pokoju dziennego jest kilka, a im jest on większy, tym lepiej może je wypełniać. Przede wszystkim jest to miejsce relaksu i spędzania czasu wspólnie z rodziną. Wybierając odpowiedni dla nas projekt domu z otwartym salonem powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, czy posiada on wygodne przejście do kuchni. Pokój dzienny pełni bowiem zwykle funkcję jadalni. Wszystkie dostępne w niniejszej kategorii plany uwzględniają ten praktyczny aspekt, niektóre zaś przewidują połączeniu obu pokoi - to rozwiązanie może być zastosowane przy mniejszych metrażach.
Aby otwarty pokój dzienny zapewniał dostatecznie dużo swobody, powinien mieć powierzchnię większą niż 18 m2. Największe salony, jakie zostały przewidziane w naszych projektach domów, osiągają około 30 m2 - w tak dużym wnętrzu możemy osobno urządzić kącik telewizyjny i miejsce do spożywania posiłków. Nawet w przypadku, gdy z przedsionka czy korytarza da się przejść do największego pomieszczenia bez otwierania drzwi, możemy chcieć oddzielić obie przestrzenie od siebie poprzez pomalowanie ścian na dwa różne kolory. Innym sposobem jest zastosowanie kontrastujących ze sobą wzorów płytek czy paneli podłogowych.

Znajdź projekt domu odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny!
Poniższa lista przedstawia zbiór wszystkich gotowych projektów domów z otwartym pokojem dziennym widniejących w ofercie pracowni Archeton. Jeżeli w poniższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu, zapraszamy do strony kolekcje projektów lub wyszukiwarka projektów w celu dokładniejszego sprecyzowania kryteriów wyszukiwania projektów.

Brak dostępnych projektów

Bądźcie czujni! Jak tylko dodamy projekty to pojawią one się tutaj.