Kolekcje projektów

Szukaj

Kolekcje projektów

Nowe projekty

Nowe projekty
9
Wszystkie nowe projekty

Szukaj

Z jakiej strony najlepiej zamówić projekt domu?

Kategorie: Wybór projektu
Z jakiej strony najlepiej zamówić projekt domu?

Wśród gotowych projektów znajdziesz domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, czy do zabudowy bliźniaczej. Oferujemy projekty zarówno niewielkich domków, jak i okazałych posesji. Znajdziesz u nas projekty z garażami jedno- lub dwustanowiskowymi czy z podpiwniczeniem. Możesz też wybrać konkretny styl architektoniczny, rodzaj dachu, czy materiały budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, ale także liczne promocje. Wiele nowych projektów można kupić taniej w przedsprzedaży.

Gdzie najtaniej kupić projekt domu?

Najtaniej kupisz projekt domu w biurach architektonicznych takich jak Archeton. Są to gotowe projekty domów tworzone przez wykwalifikowanych architektów i sprzedawane na zasadzie licencji niewyłącznej. Ich zaletą jest znacznie niższa cena niż w przypadku projektów indywidualnych przygotowywanych na zlecenie. Gotowy projekt średniej wielkości domu to koszt około kilku tysięcy zł, nawet z adaptacją, czyli jego dostosowaniem do działki inwestora. Kupno projektu indywidualnego to z reguły kilkanaście tys. zł. Dodatkowo w Archeton większość projektów jest w atrakcyjnych cenach, znajdziesz też liczne promocje.

Jak znaleźć projekt domu?

Projekty domów najłatwiej znaleźć na stronach biur architektonicznych takich jak archeton.pl. Zawierają one setki gotowych projektów domów za których stworzenie odpowiedzialni są wykwalifikowani architekci. Strona biura Archeton posiada bardzo wygodną wyszukiwarkę dzięki której możesz określić wszystkie istotne dla Ciebie parametry i zawęzić poszukiwania. W ten sposób znajdziesz nieruchomości pod względem powierzchni użytkowej, liczby kondygnacji, stylu architektonicznego, rodzaju dachu, garażu lub piwnicy i nie tylko. Wybrany projekt zostanie zaadaptowany do warunków Twojej działki i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Na jakim etapie kupić projekt domu?

Projekt domu należy kupić dopiero wtedy, gdy posiada się już działkę budowlaną. Musi on bowiem zostać dostosowany do warunków na niej panujących tak, aby spełniał nie tylko przepisy budowlane (np. odpowiednia odległość ścian od granic parceli), ale też nakazy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz warunków zabudowy. W przypadku projektu indywidualnego będzie on od początku tworzony z uwzględnieniem wszystkich parametrów działki. Projekt gotowy zostanie natomiast do niej zaadaptowany przez wykwalifikowanego architekta. Jednak w obydwu sytuacjach wstępne posiadanie działki jest koniecznością.

Czy warto kupić projekt domu przez internet?

Projekt domu przez internet ze stron biur architektonicznych takich jak Archeton warto kupić z kilku powodów. Po pierwsze gotowy projekt jest znacznie tańszy niż indywidualny przygotowany na zamówienie przez architekta. Nawet z dokonaną dla danej działki adaptacją koszt może być nawet kilkukrotnie mniejszy. Po drugie taki projekt jest dostępny praktycznie od ręki, gdy tymczasem wykonanie projektu indywidualnego może zająć wiele tygodni. Gotowy projekt kupiony przez internet wcale nie oznacza też niewielkiego wyboru. Na stronie internetowej archeton.pl znajdziesz setki projektów różnorodnych domów.

Dodaj komentarz