Brak produktów
Projekt domu Staś Lux (1007)
| Powierzchnia użytkowa: | 114.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 175.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.5 m x 20.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
347 780 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 272.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 112.2 m² |
| KUBATURA | 720.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 207 m² |
| EP | 50.42 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 140 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 65 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 63 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cementowo-wapienny lub tynk cienkowarstwowy strukturalny |
| PODMURÓWKA | okładziny z kamienia dekoracyjnego RELIEF® |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 347 780 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 84 908 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 237 791 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 425 073 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 585 571 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Staś (wer.tech.2)
101.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
strona-glowna
Projekt domu Staś Alter
103.8 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
strona-glowna
Projekt domu Staś Retro
109.9 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
strona-glowna
Projekt domu Staś Lux
114.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Podobne projekty
Projekt domu Krab-2
112.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.5 m2
5
2
1
Projekt domu Maja
117.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz
116.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.8 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą
117 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
117 m2
5
2
1
Projekt domu Stojan
112.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber-2
111.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
111.3 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa
119.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.3 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Duo
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Grota
116.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
116.3 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Polo Mini
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona Rex
112.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber Rex
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Polo
117.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.6 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą Mak
110.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
110.9 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona Stok
119.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.2 m2
5
2
1
Projekt domu Tośka Mobil
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Duo
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Solo
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Polo
115.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.8 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta Mini
114.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.1 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Alfa
116.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
116.7 m2
5
2
1
Projekt domu Nowina Rex
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Mini
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik As
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia
112.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.9 m2
5
2
1
Projekt domu Malina
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Luna
116.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
116.6 m2
5
2
1
Projekt domu Mirona
112.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia
115.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.3 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Rex
111.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
111.2 m2
5
2
1
Projekt domu Malina Alfa
111 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
111 m2
5
2
1
Projekt domu Zefir
110.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
110.7 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek As
115.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.1 m2
5
2
1
Projekt domu Olaf
115.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mango Duo
117.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
117.7 m2
5
2
1
Projekt domu Enzo Duo
112 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Duo
110.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
110.2 m2
5
2
1
Projekt domu Biedronka
110.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
110.2 m2
5
2
1
Projekt domu Mirona Neo
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia Prima
116.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.2 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Bobo
110.2 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
110.2 m2
5
3
1
Projekt domu Koliba
114.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
114.2 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek As OZE
115.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.9 m2
5
2
1
Projekt domu Jagoda Prima
114.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
114.9 m2
5
2
1






