account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Fiona (1038)
| Powierzchnia użytkowa: | 103.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 153 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 19.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
303 193 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 490 zł
4 490 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Wysyłka do 7 dni
Masz pytania?
Zadzwoń
Rodzina Fiony to nieduże, proste w budowie domy parterowe z użytkowym poddaszem i dodatkowym pokojem przy salonie. Podobnie jak Krab i Amelia nadają się na działkę z pochyleniem w kierunku wjazdu. Do części mieszkalnej, przekrytej dwuspadowym dachem, przylega garaż z pulpitową połacią, który, wraz z wejściem do domu i przechodnią kotłownią, ulokowano niżej o 90cm w stosunku do poziomu parteru. Wszystkie wymienione, w tym najmniejszy w rodzinie projekt domu Fiona, mają bryłę na planie prostokąta, z kalenicą równoległą do drogi dojazdowej. Rodzinę Fiony wyróżnia otwarta część dzienna i akcentowanie symetrii ściany bocznej balkonem na ryzalicie jadalni. Obniżony i wysunięty ku wjazdowi przedsionek przekryto, wraz z łukiem podcienia na słupie, przedłużoną połacią głównego dachu z małą trójkątną lukarną doświetlającą klatkę schodową. Projekty z Rodziny Fiony to różne wielkości domu rozplanowanego w taki sam sposób na rzucie, który od proporcji kwadratu w projekcie domu Fiona wydłuża się równolegle do kalenicy. Umieszczenie schodów w środku części frontowej pozwala na ekonomiczne rozplanowanie poddasza z trzema sypialniami i łazienką.
Rzuty
Rzut: parter
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny + jadalnia | 27.1 m2 | 27.1 m2 |
| 2. gabinet | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 3. kuchnia | 6.6 m2 | 6.6 m2 |
| 4. hol | 4.6 m2 | 4.6 m2 |
| 5. sień | 3.9 m2 | 3.9 m2 |
| 6. korytarz | 3.4 m2 | 5.6 m2 |
| 7. łazienka | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 8. garaż | 18.1 m2 | |
| 9. kotłownia | 5.3 m2 | |
| 10. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| Razem | 60.7 m2 | 89.4 m2 |
Rzut: poddasze
Film
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 204.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 121.4 m² |
| KUBATURA | 770 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 198 m² |
| EP | 57.69 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1900 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 116 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 81 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 145 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynk mineralny + farba silikonowa |
| PODMURÓWKA | okoładziny z kamienia dekoracyjnego RELIEF |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 303 193 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 74 022 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 207 305 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 370 576 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 510 498 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Fiona Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Fiona Stok
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
119.2 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Chaber
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
104.3 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
99.3 m2
5
2
1
4 090 zł z VAT
99.3 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Twist
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
107.1 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Solis
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.5 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
101.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.7 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Figa Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
107.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
107.9 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
107.1 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
104.3 m2
5
2
1
3 890 zł z VAT
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Prima
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.6 m2
5
3
1
4 390 zł z VAT
105.6 m2
5
3
1
Projekt domu Smyk Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102.4 m2
5
2
1
Projekt domu Celina Oze
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
108.4 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
108.4 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
100.8 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
100.8 m2
5
2
1
Projekt domu Tarot Sto
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.1 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
105.1 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
101.6 m2
5
2
1
Projekt domu Czaruś
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik Mały
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.1 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
101.1 m2
5
2
1
Projekt domu Mały Dworek
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem czterospadowym i garażem.
102.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
102.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia 100
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
103.2 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
103.2 m2
5
2
1
Projekt domu Atos
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.3 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.3 m2
5
2
1
Projekt domu Szafir
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
108.9 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
108.9 m2
5
2
1
Projekt domu Lila 2 Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
102.8 m2
5
2
1
4 390 zł z VAT
102.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
106.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
101.7 m2
5
2
1
Projekt domu Liana
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
99.8 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
99.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo
Nowoczesny projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
106.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.4 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.3 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
101.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celina
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
107.1 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Celina Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
107.7 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
107.7 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.3 m2
5
5
1
3 690 zł z VAT
101.3 m2
5
5
1
Projekt domu Skarbek Neo Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.8 m2
5
3
1
4 690 zł z VAT
106.8 m2
5
3
1
Projekt domu Dingo Beta
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.8 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo Oze
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa OZE
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102.6 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Oze
Nowoczesny projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
100.9 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
100.9 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Alter
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
105.9 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Sto Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem, z piwnicą .
99.6 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
99.6 m2
5
2
1
Projekt domu Ara 128
Projekt w stylu nowoczesnej stodoły małego domu z poddaszem.
99.5 m2
5
2
1
4 190 zł z VAT
99.5 m2
5
2
1






