strona-glowna
Projekt domu Ślężan Alter
123.8 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 123.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 184 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.4 m x 18.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
364 624 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 242.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 117.4 m² |
| KUBATURA | 721.7 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 204 m² |
| EP | 61.84 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2200 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 122 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 48 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 87 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy na siatce |
| PODMURÓWKA | okładzina z kamienia dekoracyjnego RELIEF |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 364 624 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 89 020 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 249 308 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 445 660 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 613 932 zł |
123.8 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
124.6 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
125.6 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
119.9 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
119.9 m2
6
2
1
123.5 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
123.5 m2
6
2
1
121.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
121.3 m2
6
2
1
122.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.1 m2
6
2
1
128.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
6
2
1
123.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
123.1 m2
6
2
1
127.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
127.4 m2
6
2
1
127.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
127.6 m2
6
2
1
128.5 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.5 m2
6
2
1
126.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
126.4 m2
6
2
1
124.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
6
3
1
122.7 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.7 m2
6
3
1
125.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
125.2 m2
6
2
1
125.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
125.1 m2
6
2
1
122.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
122.6 m2
6
2
1
125.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
125.6 m2
6
2
1
128.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.4 m2
6
2
1
125.2 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
125.2 m2
6
3
1
122.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
122.4 m2
6
2
1
121.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
121.3 m2
6
2
1
122.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
122.3 m2
6
3
1
120.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
120.3 m2
6
3
1
128.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
6
2
1
124.9 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.9 m2
6
2
1
119.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
119.1 m2
6
2
1
124.8 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.8 m2
6
3
1
127.7 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
127.7 m2
6
2
1
123.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123.3 m2
6
2
1
125.6 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
6
3
1
126.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126.3 m2
6
2
1